Rok szkolny 2017/18

1. Gorzowska Spartakiada Młodzieży Szkół Podstawowych w Szachach- IV miejsce - kl. IV-czworo uczniów

2. II Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa - 

II miejsce - kl I

III miejsce - kl I

III miejsce -kl IV

 

Rok szkolny 2016/17

1. Gorzowska Spartakiada Młodzieży Szkół Podstawowych w Szachach - V miejsce kl III- czworo uczniów

2. I Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp- III miejsce kl.III-dwoje uczniów

3. XIX Konkurs Plastyczny Bohunowa Paleta - brązowe pasmo - kl III

4. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Moja Przygoda w Muzeum "- kwalifikacja do wystawy pokonkursowej - kl. III- dwoje uczniów

5. Turniej Gier Planszowych "Jestem bezpieczny na drodze "- II miejsce - kl. III

6. IX Miejski Konkurs Plastyczny- "Spacerkiem po Gorzowie"- wyróżnienie -kl III- troje uczniów

7. VIII Konkurs Gry na Flecie Prostym "Flet prosty jest prosty "- I miejsce -kl II

8. 27 edycja Wystawy Rysunku i Malarstwa "Mój teatr"- kwalifikacja do wystawy -kl III 

 

 

Rok szkolny 2015/16

 

1.Konkurs plastyczny "Barwy Niepodległości" w Świdnicy- wyróżnienie kl II

2.Ogólnopolski konkurs plastyczny Towarzystwo Przyjaciół Słońska  "Wędrówki podróżniczka"- I i III miejsce kl II

3.Ogólnopolski konkurs plastyczny "Siedem grzechów głównych " VIII edycja- wyróżnienie -kl II

4.19 edycja konkursu szachowego w kategorii Orliki (do lat 10)- III miejsce - kl II

5.19 edycja konkursu szachowego w kategorii Orliki (do lat 10) - II  miejsce - Kl II

  

 

Rok szkolny 2014/15

 

1. VI Konkurs Gry Na Flecie Prostym dla szkół podstawowych- I miejce - kl I

2. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohunowa Paleta Czechy - III miejsce  oraz wyróżnienie- kl I

3. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny The 45th International Children's Art. Exibition - Japan 2015- silver award-92 pozycja w spisie laureatów- kl I

4. Wystawa Malarstwa i Rysunku "Mój Teatr" Łódź- wyróżnienie kl I

5. XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne spojrzenie"- nagroda kl I

6. VII Ogólnopolski Konkurs Malarsko-Poetycki " 7 grzechów głównych"- wyróżnienie kl I

7. Ogólnopolski konkurs plastyczny Towarzystwa przyjaciół Słońska "Krajobraz z pójdźką"- wyróżnienie kl I

8. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Rodzina daleka i bliska "- wyróżnienia z udziałem w wystawie dla trzech uczniów  kl I