Drodzy Rodzice :

Stowarzyszenie Edukacyje RAZEM, jako organ prowadzący placówkę szkolną i przedszkolną,uzyskało grant dzięki wsparciu finansowym ze strony Fundacji ORLEN – DAR SERCA i mogło zrealizować projekt w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi” pt. ŚWIAT KREATYWNYCH WYNALAZCÓW.
W ramach programu, w naszej szkole 14 listopada,  odbyły się całodniowe warsztaty, podczas których uczniowie między innymi: majsterkowały, budując prostego robota rysującego. Uczestniczyły w zajęciach dotyczących prądu, podczas których ze specjalnie przygotowanych klocków, mogli samodzielnie budować zamknięte obwody elektryczne. Uczestniczyły w zajęciach z robotyki i budowali umiejętność współpracy bawiąc się ścianami "marble machine".

Dziękujemy Fundacji ORLEN – DAR SERCA za możliwość zrealizowania wydarzenia.

 

 

Kalendarium grudzień

1.5 grudnia - Konkurs Plastyczny " W magazynie Świętego Mikołaja " uczniowie klas I-III

2.6 grudnia- Olimpiada przedmiotowa j.polski - uczniowie z klas V i VI

3.10 grudnia - zajęcia z doradztwa zawodowego kl VI

4.12 grudnia- udział w konkursie międzyszkolnym Mistrz Pięknego Czytania- uczniowie z klas Vi VI

 

5.17 grudnia- charytatywny MECZ KOSZYKÓWKI- akcja organizowana przez naszą szkołę . Pieniądze zebrane podczas meczu zostaną przekazane na rzecz dzieci z rodzin zastępczych.Więcej informacji na tablo szkolnym oraz w edu dzienniku i u pedagoga szkolnego

6.20 grudnia - Wigilia szkolna 

 

 

W miesiącu grudniu, szkoła angażuje się w kilka akcji charytatywnych. Zbieramy odzież i inne artykuły, które przekazujemy sukcesywnie dla rodzin potrzebujących w Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie. Jeśli są osoby chętne, które chciałyby się dołączyć do naszej akcji, zapraszamy.

Przygotowujemy również akcję związaną ze zbieraniem wartościowej karmy dla schroniska AZORKI. Apelujemy do miłośników zwierząt:)- wspierajmy nasze gorzowskie schronisko.